top of page

2019 yılında pandemi döneminin hemen öncesinde bir çok tedavide kullanılan ozon gazının nihayi tüketiciyle buluşması için kişisel ozon jeneratörleri üretmeyi hedefleyen EDF Ozon firmasıyla çalışmaya başladık.

Tamamen Türk mühendisler tarafından tasarlanmış ve uluslarası standartlardaki fabrikasında son teknoloji ekipmanlarla üretimi yapılan EDF Ozon Jeneratörleri, ev tipi ozon jeneratörleri ile başlayıp, sonrasında bir çok alan için alternatif çözümler sunacaktı.

EDF Ozon Logotype

İlk adımı advertorial reklam filmleri için ozon jeneratörünün ne olduğunu, ne işe yaradığını, faydalarını ve kullanım alanlarını anlatacağımız senaryolar yazmak oldu. Bu senaryolara uygun mekan, figürasyon, reklam metni, seslendirme, animasyon gibi detaylardan sonra 6 farklı reklam filminin çekim ve kurgusunu tamamladık.

EDF Ozon Türkiye'nin Ozon Jeneratörü
fb hakkında cover.jpg

Mevcut ürünleri bir çok alanda kullanmak üzere 3d tasarımlar haline getirdik. Bu sayede sosyal medya başta olmak üzere, ürün tanıtım föyleri, tanıtım kataloğu, animasyon ve videolarda dilediğimiz açıda render alarak kullanabildik.

Diğer Projelerimiz

Tasarladığımız ve bu sayfada gösterilen tüm fikirler, metotlar ve uygulamalar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif hakları ile tarafımıza aitliği korunmaktadır.

TETRA

2022 © TETRA

bottom of page