top of page

Gumsaş Fırın

1982’den beri ekmek ve unlu mamüller üzerine hizmet veren marka, açtığı 3. şubesiyle eşsiz lezzetlerine pastane ürünlerini ekleyerek yeni bir imajla marka yüzünü yenilemeye gitmek istedi.

to be or not to be...

Hikaye

Öncelikle markanın yeni yüzü olacak logotype tasarımımızı sunduk. Ardından kurumsal imajı oluşturacak ambalaj tasarımlarını hazırladık. Hedefimiz “taze ve doğal” imajını hissettirerek yenilikçi duruş algısını yaratmak oldu. Alt marka için ayrıca çalıştık ve ortaya çok beğendimiz bir çıktı.

Eskiz.jpg
logo.png
kutu1.jpg
Logotype 2.png
ambalaj1.jpg
kimlik.png
desen.jpg
kutu1.png
kutu2.png
kutu3.png
kutu4.jpg
karton bardak.png
poşet çanta.jpg
cover.jpg
cover2.jpg

Rahmioğlu Baklavaları

Markanın şerbetli tatlı çeşitlerinde kullanacağı alt marka ismi Rahmioğlu olcaktır. Bu duruş sektörel tecrübesini lezzetlerine yansıtan,  tercih sebebi olacak kalitede baklava ve çeşitlerini sunan marka ifadesi oluşturma hedefinde olduk. Kolay algılanan ve uygulanabilen, geçmişin tecrübesini yansıtırken aynı zamanda yeniliçi lüks ve kaliteli algısını destekleyecek bir tavrını gösterebilen tasarım...

baklavalar.jpg
eskiz1.jpg
eskiz2.jpg
tipografi eskiz1.jpg
tipografi eskiz2.jpg
reklam1.jpg
baklava kutusu1.jpg
çanta.jpg

Diğer Projelerimiz

Tasarladığımız ve bu sayfada gösterilen tüm fikirler, metotlar ve uygulamalar, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif hakları ile tarafımıza aitliği korunmaktadır.

künye.png

2022 © TETRA

bottom of page